Kid-Zone Tankodroms

TANKU KAUJAS

Atrakcija “Tanku kaujas” ir jautra, dinamiska un aizraujoša spēle visa vecuma spēlētājiem. Ar tanka vadības pulti ar vienlīdzīgu vieglumu var rīkoties gan pieaudzis vīrietis, gan bērns. Šīs kaujas ir identiskas tiešsaistes spēlēm World of Tanks, War Thunder un Armored Warfare, taču notiek dzīvā komunikācija, kas dod reālu, nevis virtuālu azarta sajūtu, īstu 3D.

Mēs izveidojām radio-tankodromu  – īstu tanku kaujas mācību poligonu, kura izmērs ir 4 x 9 metri, ar reljefu (kalni, upes, gravas …) un dažādiem raksturīgiem elementiem (mājas, drupas, tilti, prettanku eži, torņi, mežs …), kur notiek kaujas ar radiovadāmiem mēroga 1/24 WW2 tanku modeļiem, kas aprīkoti ar infrasarkanajiem ieročiem un sakaušanas sensoriem. Pateicoties IR Battle System piedalīties radiovadāmajā tanku kaujā var līdz 16 spēlētājiem.

Šaušana pret ienaidnieka tankiem notiek ar infrasarkanā starojuma lielgabalu, kur sensori reģistrē trāpījumus. Pēc vairākiem trāpījumiem tanks imitē bojājumus (apstājas, daļēji zaudē kontroli) un izslēdzas pēc turpmākajiem trāpījumiem. Tanku modeļiem ir reāli skaņas efekti un kustība. Tanku lielgabalu mērķēšana uz mērķi tiek veikta pagriežot torni un mainot lielgabala slīpuma leņķi horizontālajā un vertikālajā plaknē. Šāvienu pavada atbilstoša skaņa un neliels atsitiens. Tiek imitēta arī motora iedarbināšanas un tā darbības skaņa, tanka kustības skaņa utt. Tanku modeļi tiek izgatavoti pilnībā ievērojot kopiju atbilstību gan krāsojumā, gan vissīkākās detaļās un uzrakstos.

Papildus privātajām spēlēm un korporatīvajiem pasākumiem, kurās divas komandas, ne vairāk kā 8 spēlētāji katrā, var spēlēt viena pret otru, mēs varam jums sarīkot īstu tanku kaujas turnīru. Mēs izveidosim turnīra grafiku, kurā dalībnieki cīnīsies komanda-pret-komandu. Tiem spēlētāji, kas tiks finālā, beigās būs iespēja piedalīties sarīkotajā fināla kaujā.

CENAS

1 h – 6€ par tanku
Spēles tiek organizētas grupām sākot no 4 cilvēkiem, minimālā pasākuma cena ir 30 €/h
Spēles pagarināšana ir iespējama tikai tad, ja šajā laikā nav bijušas citas rezervācijas. Iepriekšēja rezervēšana mums ir prioritāte.
Visas spēles vada instruktori – tiesneši.

Cenā ir iekļauts:

  • Pasākuma vadītāja jeb tiesneša pakalpojumi spēles laikā;
  • Katram spēlētājām – 1/24 mēroga radiovadāma tanka ar tālvadības pultis īre;
  • Spēļu arēnas –  tankodroma izmantošana;

Visas spēles notiek pasākuma vadītāja vadībā un uzraudzībā.


Pieteikt